MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Environmentální management v Spojené státy americké - New York - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Environmentální management v Spojené státy americké - New York

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Studenti, kteří se chtějí naučit, jak ekologických zákonů a politiky by měly vzít tříd v péči o životní prostředí. Některé nabízené kurzy mohou být státní rozpočet plánování, chemie životního prostředí, nakládání s nebezpečnými odpady a teorie vodního hospodářství.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

New York je město s velkou globálního významu a má závažný dopad na obchod, finance, média, grafiky, módy, výzkumu, vzdělávání a technologie na světě. Tam jsou četné vysoké školy a výzkumné instituce ve městě, zejména medicína a vědy o životě.

Kombinované studium magisterské studium Environmentální management v Spojené státy americké - New York - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Environmentální management v Spojené státy americké - New York Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - New York zde!

2 Výsledky v Environmentální management, New York Filter

Environmentální politika a řízení udržitelnosti (MS)

The New School
MSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

The New School je v čele řešení globálních problémů životního prostředí díky programu ochrany životního prostředí a udržitelnosti (EPSM) společnosti Milano. Tento program je n ...

Čtěte více

Mistr veřejné správy: environmentálního managementu

Kean University
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Kampus

Master of veřejné správy: Environmental Management připravuje absolventy pro řešících problematiku životního prostředí ve veřejném i soukromém sektoru manažerských pozicích. ...

Čtěte více