MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Environmentální vědy v Rakousko - Krems an der Donau - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Environmentální vědy v Rakousko - Krems an der Donau

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Student absolvováním studie ekologického programu je připraven pro práci v nejrůznějších oblastech zaměřených na řešení problémů s životním prostředím. Mezi tyto oblasti patří práva, vzdělávání, výzkum, inženýrství, vedení a vládu. Absolvent může pracovat jako lobbista, přírodovědec, park ranger nebo inženýr životního prostředí.

Rakousko, oficiálně Republika Rakousko je spolková republika a vnitrozemský stát zhruba 8,47 milionu lidí ve střední Evropě.

Krems je krásné město v Rakousku. Jako pátý největší, to hostilo několik významných vzdělávacích center, jako jsou univerzity Donau-Universität Krems, IMC Fachhochschule Krems a mnoho dalších technických ústavů.

Kombinované studium magisterské studium Environmentální vědy v Rakousko - Krems an der Donau - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Environmentální vědy v Rakousko - Krems an der Donau Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rakousko - Krems an der Donau zde!

1 Výsledky v Environmentální vědy, Krems an der Donau Filter

Mistr životního prostředí a management Udržitelnost

IMC Fachhochschule Krems
Magistr
Zář 2021
<
Kombinované studium
<
4 semestry
31 May 2021
Němec
Kampus

Master program "Řízení životního prostředí a udržitelnosti" Vás připravuje na realizaci ekologických a sociálních strategií ve firmách.

Čtěte více