close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kombinované studium magisterské studium Environmentální vědy v Rakousko - Krems an der Donau - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Environmentální vědy v Rakousko - Krems an der Donau

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci. Student absolvováním studie ekologického programu je připraven pro práci v nejrůznějších oblastech zaměřených na ře… Čtěte více

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Student absolvováním studie ekologického programu je připraven pro práci v nejrůznějších oblastech zaměřených na řešení problémů s životním prostředím. Mezi tyto oblasti patří práva, vzdělávání, výzkum, inženýrství, vedení a vládu. Absolvent může pracovat jako lobbista, přírodovědec, park ranger nebo inženýr životního prostředí.

Rakousko, oficiálně Republika Rakousko je spolková republika a vnitrozemský stát zhruba 8,47 milionu lidí ve střední Evropě.

Krems je krásné město v Rakousku. Jako pátý největší, to hostilo několik významných vzdělávacích center, jako jsou univerzity Donau-Universität Krems, IMC Fachhochschule Krems a mnoho dalších technických ústavů.

Kombinované studium magisterské studium Environmentální vědy v Rakousko - Krems an der Donau - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Environmentální vědy v Rakousko - Krems an der Donau Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rakousko - Krems an der Donau zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
IMC Fachhochschule Krems
Krems an der Donau , Rakousko

Master program "Řízení životního prostředí a udržitelnosti" Vás připravuje na realizaci ekologických a sociálních strategií ve firmách.

Master program "Řízení životního prostředí a udržitelnosti" Vás připravuje na realizaci ekologických a sociálních strategií ve firmách. -
Magistr
Kombinované studium
4 semestry
Němec
Zář 2021
31 May 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde