MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Environmentální vědy v Rakousko - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Environmentální vědy v Rakousko

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Student absolvováním studie ekologického programu je připraven pro práci v nejrůznějších oblastech zaměřených na řešení problémů s životním prostředím. Mezi tyto oblasti patří práva, vzdělávání, výzkum, inženýrství, vedení a vládu. Absolvent může pracovat jako lobbista, přírodovědec, park ranger nebo inženýr životního prostředí.

Pokud uvažujete o prohloubení své vzdělání v instituci, kde je vynikající akademické kvality dodržovány pak Rakousko nabízí nejlepší cíl. Tyto instituce jsou výzkum založený což umožňuje studentům získat představy o tom, jak řešit skutečné problémy života.

Kombinované studium magisterské studium Environmentální vědy v Rakousko - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Environmentální vědy v Rakousko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Environmentální vědy, Rakousko Filter

Mistr životního prostředí a management Udržitelnost

IMC Fachhochschule Krems
Magistr
Zář 2021
<
Kombinované studium
<
4 semestry
31 May 2021
Němec
Kampus

Master program "Řízení životního prostředí a udržitelnosti" Vás připravuje na realizaci ekologických a sociálních strategií ve firmách.

Čtěte více

Mistři v sociálně-ekologické ekonomii a politice

WU - Vienna University of Economics and Business
MSc
Říj 2021
<
Denní studium
08 Říj 2020
Angličtina
Kampus

Magisterský program „Socio-ekologická ekonomie a politika“ je čtyřsemestrální program a pro získání titulu vyžaduje 120 ECTS bodů.

Čtěte více

MSc ekologie a ekosystémů

Universität Wien
MSc
<
Denní studium
<
2 roky
30 Zář 2020
Angličtina
Kampus

Magisterský studijní program Ekologie a ekosystémy (MEC) řeší zásadní problémy v ekologii v komplexním způsobem.

Čtěte více