MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Environmentální vědy v Španělsko - Las Palmas de Gran Canaria - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Environmentální vědy v Španělsko - Las Palmas de Gran Canaria

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Cílem studia o programu v oblasti životního prostředí je připravit studenty na řešení problémů v oblasti životního prostředí. To může zahrnovat práci ve vládě vytvářet nové zákony a politiky, kteří pracují v právním systému bojovat o ekologických důvodů nebo pracují v oblasti ochrany přírodních zdrojů.

 

 

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Las Palmas město je 9. největší ve Španělsku a nachází se na Kanárských ostrovech. To má více než 300.000 obyvatel a má na univerzitě v Las Palmas de Gran Canaria.

Kombinované studium magisterské studium Environmentální vědy v Španělsko - Las Palmas de Gran Canaria - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Environmentální vědy v Španělsko - Las Palmas de Gran Canaria Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Las Palmas de Gran Canaria zde!

2 Výsledky v Environmentální vědy, Las Palmas de Gran Canaria Filter

Magisterský titul v oboru správy pobřeží

Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
španělština
Kampus

Centrum: Fakulta mořské vědy Kvalifikace: Master in pobřežní Management. Typ: Mistr. Rama Sciences. ECTS kreditních hodin: 25

Čtěte více

Doktorát v oceánografii

Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
španělština
Kampus

Centrum: Fakulta mořské vědy Kvalifikace: Ph.D. v oceánografie. Typ: doktorát. Rama Sciences. ECTS kreditních hodin: 25

Čtěte více