Filter
Magistr
Nizozemsko Study type: Všechny Pace: Všechny

Magisterské studium Energetika Nizozemsko - Zde naleznete magisterské studium

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Energetické studie jsou užitečné pro ty, kteří chtějí dozvědět o tom, jak moc funguje. Specializované energetické programy se mohou zaměřit na určitý typ energie, jako je solární či větrné. Některé programy mohou učit o využívání obnovitelných zdrojů energie a snížení negativního dopadu na životní prostředí konvenční energie.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Magisterské studium Energetika Nizozemsko. Veškeré informace o magisterském studiu Energetika v Nizozemsko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně

4 Results in Energetika, Nizozemsko

University of Amsterdam

Věda pro energii a udržitelnost (SES) je dvouletá interdisciplinární cesta v rámci magisterských programů Chemie a fyzika a astronomie. Kombinuje "tvrdý" vědecký výzkum s ... [+]

Věda pro energii a udržitelnost (SES) je dvouletá interdisciplinární cesta v rámci magisterských programů Chemie a fyzika a astronomie. Kombinuje "tvrdý" vědecký výzkum s analýzou společenských otázek, obchodních modelů a vládních předpisů. Jedná se o společný studijní program s Vrije Universiteit Amsterdam, takže budete mít prospěch ze zkušeností, sítí a výzkumných projektů na obou univerzitách.

Je věda pro energii a udržitelnost v Amsterdamu pro mě ta trasa?

Je to, pokud:

mají zájem o udržitelnou chemii a katalýzuchtějí (více) uvědomovat vědecké, technologické a společenské výzvy pro naši budoucnostchtějí naučit se rozvíjet obnovitelné zdroje energie, podporovat udržitelný rozvoj a efektivněji využívat zdrojechtějí studovat vývoj technologických řešení globálních problémů v oblasti energie a udržitelnosti, jakož i společenský kontext globálního vývoje v této oblastichtějí pokračovat v kariéře, která se zaměřuje na rozvoj udržitelných řešení naší současné naléhavé globální situace v oblasti energie, klimatu a udržitelnosti.Co mám nabídnout Věda pro energii a udržitelnost v Amsterdamu?... [-]
Nizozemsko Amsterdam
September 2019
Denní studium
24 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

... [+]

Požadavky na přijetí

Studenti s bakalářem ekonomiky (BEc), bakalářem obchodní správy (BBA), bakalářem komunikace (BComm), bakalářem sociálních věd (B.Soc.Sc/B.Soc.Sci), bakalářem vědy o životním prostředí (B. Env.Sc) nebo rovnocenné osoby se mohou zaregistrovat pro tento program.

Mezinárodní studenti by měli poskytnout důkaz znalosti anglického jazyka: skóre IELTS ≥ 6,5 nebo skóre TOEFL ≥ 575. Studenti, kteří mají kvalifikaci z Velké Británie, Irska, Kanady, Austrálie, Nového Zélandu nebo Spojených států, jsou z tohoto požadavku vyňati.

Je také třeba provést motivační dopis.

[-]
Nizozemsko Groningen
September 2019
Denní studium
3 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

Získejte pevný základ v klíčových technologiích v oblasti obnovitelných zdrojů energie a souvisejících socioekonomických otázek v Hanze UAS a specializujte se na konkrétn ... [+]

Studie evropského magisterského studia v oblasti obnovitelných zdrojů energie v Nizozemsku

Získejte pevný základ v klíčových technologiích v oblasti obnovitelných zdrojů energie a souvisejících socioekonomických otázek v Hanze UAS a specializujte se na konkrétní technologii v partnerském institutu nebo v Hanze UAS. Specializace jsou k dispozici ve větrné energii, fotovoltaice, udržitelných palivových systémech pro mobilitu, solární tepelnou energii, integraci do sítě a energii oceánu. Tento program je určen pro studenty s technickým zázemím.

Požadavky na přijetí

Bakalářský titul:

strojírenství

matematika

Fyzika

... [-]
Nizozemsko Groningen
September 2019
Denní studium
3 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
European Master in Renewable Energy and European Master in Sustainable Energy System Management

SESyM se zaměřuje na multidisciplinárním aspektům energetických systémů. To poskytuje manažerské a komunikační dovednosti, jakož i potřebné technické znalosti k řešení pr ... [+]

Cíle

Cílem evropského mistra v managementu udržitelný energetický systém je poskytovat postgraduální studenty s dovedností potřebných pro zaměstnání v udržitelné energetiky, průmyslu. Studenti se budou specializovat na obchodního případu analýzu, modelování, navrhování a realizaci projektu. Jako výsledek zahraničního kontaktu kurz vyžaduje naši studenti budou mít mezinárodní přehled zásadní význam pro potřeby průmyslu HR.

Tím, strukturování kurzu do tří částí, Studenti jsou garantovány trávit čas v nejméně dvou různých zemích EU a navázat kontakt s celou řadou evropských institucí a firem zapojených do udržitelného odvětví energetiky. Zúčastněné univerzity jsou dobře zavedené v oblasti vzdělávání a vzdělávacího sektoru, stejně jako byly uznány na mezinárodní úrovni za jejich práci v oblasti trvale udržitelného hospodaření energetického systému.... [-]

Nizozemsko Groningen
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině