Magisterské studium Energetika v Německo - Dolní Sasko - Magisterské studium Energetika v Německo - Dolní Sasko hledejte zde!

Magisterské studium Energetika v Německo - Dolní Sasko - Zde naleznete magisterské studium Energetika v Německo - Dolní Sasko

Energetika

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Energetické studie učit o tom, že jsou splněny požadované výkony. To může být pomocí běžných prostředků, nebo alternativních zdrojů energie, jako jsou větrné a solární energie. Některé programy mohou objevovat rozvoj nových zdrojů.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Dolní Sasko je stát v Německu. Jedná se o čtvrtý nejlidnatější stát na zemi s více než 8 milionů lidí. Stát je rozdělen do 38 okresů. Je domovem pro některé z nejznámějších univerzit, vysokých škol a akademií vyššího vzdělávání.

Magisterské studium Energetika v Německo - Dolní Sasko - Veškeré informace o magisterském studiu Energetika v Německo - Dolní Sasko Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Dolní Sasko zde!

Čtěte více

Magistr V Systémech Inteligentní Mobility A Energie (editory IME)

Ostfalia University of Applied Science
Campus forma Denní studium Kombinované 3 - 7 semestry October 2018 Německo Wolfenbüttel Wolfsburg + 2 více

Akreditovaných magisterský studijní program "Inteligentní mobilita a Energy Systems" je primárně zaměřena na absolventy v orientované na elektrotechniky nebo informatiky bakalářského studijního programu, které usilují o kariéru jako vysoce kvalifikované profesionální či ředitele ... [+]

Akreditovaných magisterský studijní program "Inteligentní mobilita a Energy Systems" je primárně zaměřena na absolventy v orientované na elektrotechniky nebo informatiky bakalářského studijního programu, které usilují o kariéru jako vysoce kvalifikované profesionální či manažera.

Oblasti činnosti a aplikace

Typické oblasti použití jsou technicky náročných odborných a vůdčí úlohy jako projekt, skupiny nebo vedoucí oddělení ve vztahu k přihlášce orientovaného výzkumu, pokročilé vývoje, definice a vývoj produktů, systémové integrace, plánování projektů, řízení kvality, technický distribuce:

V inženýrských kancelářích, středních a velkých průmyslových podniků, Pro servisních společností, obchodní konzultanti, Ve státní správě, a to zejména v oblastech:Traffic Engineering, Automotive Engineering, automatizační technika, Telekomunikace Technická studie Content ... [-]