Magisterské studium Energetika v Německo - Offenburg - Magisterské studium Energetika v Německo - Offenburg hledejte zde!

Magisterské studium Energetika v Německo - Offenburg - Zde naleznete magisterské studium Energetika v Německo - Offenburg

Energetika

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Energetické programy jsou navrženy tak, aby poskytnout studentům vzdělání na zdroji energie. Některé programy v této oblasti se mohou zaměřit na konkrétní druh energie, jakož i rozvoj nových alternativ. 

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Magisterské studium Energetika v Německo - Offenburg - Veškeré informace o magisterském studiu Energetika v Německo - Offenburg Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Offenburg zde!

Čtěte více

Master in Power and Data Engineering

Offenburg University
Campus forma Denní studium 3 semestry October 2018 Německo Offenburg

[+]

Bezpečné a přátelské prostředí s snadným přístupem k turistickým atrakcím Evropy

Použít teď!

[-]

Magistr V Konverzi A Hospodaření S Energií

Offenburg University
Campus forma Denní studium 3 - 4 semestry October 2018 Německo Offenburg

Bez ohledu na téma energie, profesoři na Offenburg Univerzitě aplikovaných věd se to vztahuje. Mnozí z našich lektorů pracovat pro globální energetické společnosti, inženýrské služby a poradenských firem. Prostřednictvím přednášek a diskusí, studenti dozvědět vše o aktuálních horkých témat v odvětví energetiky. [+]

Konverze a řízení energie (ECM)

Solární energie, bioenergie, vodní a větrná energie, výroba energie, hospodaření s energií. . .

Bez ohledu na energetické téma jsou profesoři na Offenburgské univerzitě zahrnuty. Mnozí z našich lektorů pracovat pro globální energetické společnosti, inženýrské služby a poradenských firem. Prostřednictvím přednášek a diskusí, studenti dozvědět vše o aktuálních horkých témat v odvětví energetiky.

Studium přeměny energie a řízení znamená především, rozvíjet komplexní odborné znalosti v oblasti energetických systémů a jejich řízení, ale také při příslušné ekonomické, sociální a politické prostředí v úvahu. Absolventi našeho programu, s mezinárodním zaměřením, budou dobře připraveni na vedoucích pozicích kolem celé zeměkoule.... [-]