Filter
Magistr
Malajsie Study type: Všechny Pace: Všechny

Magisterské studium Energetika Malajsie - Zde naleznete magisterské studium

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Energetické studie učit o tom, že jsou splněny požadované výkony. To může být pomocí běžných prostředků, nebo alternativních zdrojů energie, jako jsou větrné a solární energie. Některé programy mohou objevovat rozvoj nových zdrojů.

Malajsie je federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii. Skládá se ze třinácti států a tří federálních území a má celkovou masy 329.847 km2 oddělených Jihočínského moře do dvou podobně velkých regionů, poloostrovní Malajsii a malajské Borneo.

Magisterské studium Energetika Malajsie. Veškeré informace o magisterském studiu Energetika v Malajsie. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Other options within this field of study:

1 Results in Energetika, Malajsie

Monash University Malaysia

Master of Advanced Engineering (energie a udržitelnost) je určen pro pracovní inženýry a absolventy inženýrství s ambicí k vedení. ... [+]

Master of Advanced Engineering (energie a udržitelnost) je určen pro pracovní inženýry a absolventy inženýrství s ambicí k vedení. Řešením příslušných požadavků v oblasti udržitelného rozvoje v energetice se kurzy vedou k rozsáhlejším znalostem v této oblasti specializace a uspějí v komplexních metodách řešení problémů.

Tento program je ideální pro ty z vás, kteří usilují o kariérní postup v konkurenčním globálním prostředí.

Jednotky jádraPokročilá inženýrská analýza datInženýrské podnikáníHlavní jednotkyEnergetická účinnost a udržitelnostUdržitelné energetické technologieEnergeticky účinné osvětleníZásady a postupy pro udržitelný rozvojVolitelné jednotkyKontrola znečištění životního prostředí a znečištění ovzdušíInteligentní sítěMalý projektOBLAST STUDIA... [-]
Malajsie Subang Jaya
July 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině