Magisterské studium Energetika v Francie - Nice - Magisterské studium Energetika v Francie - Nice hledejte zde!

Magisterské studium Energetika v Francie - Nice - Zde naleznete magisterské studium Energetika v Francie - Nice

Energetika

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Energetický program učí studenty o způsobu, jakým jsou splněny potřeba a poptávka po moci na světě. Studie se mohou zaměřit na jeden konkrétní zdroj nebo pokrytí vývoje alternativ. Udržitelné zdroje mohou být zkoumány stejně.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Vzhledem k tomu, páté nejlidnatější město ve Francii, Nice je domovem více než 300, 000 obyvatel. Jedná se o špičkovou turistickou destinací ve Francii díky své kráse a klimatu. Město má několik zařízení vysokoškolského vzdělávání.

Magisterské studium Energetika v Francie - Nice - Veškeré informace o magisterském studiu Energetika v Francie - Nice Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Nice zde!

Čtěte více

Magister V Globálním Přechodu Na Energetiku A řízení Věcí Berlín

Centre international de formation européenne (CIFE)
Campus forma Denní studium 1 rok January 2019 Francie Nice

Unikátní program absolventa v globální energetické transformace a správu věcí veřejných. Anglophone, se koná v Nice a Berlíně [+]

Master in Global energetického přechodu a správa je zaměřen na studenty, kteří ukončili vysokoškolské studium. Jejím cílem je poskytnout hluboké pochopení složitosti současných energetických přeměn v Evropě i na celém světě. Program se koná v Berlíně a Nice. Program nabízí jedinečný multidisciplinární přístup, který je odlišuje od ostatních magisterských studijních oborů v oblasti energetických studií. Analyzuje vazby mezi různými úrovněmi správy energie z mezinárodní úrovně na místní úroveň a nabízí vzdělávání zaměřené na problémy na křižovatce teorie a praxe . Jednoroční program se rozkládá ve třech termínech a probíhá ve dvou studijních místech: Nice a Berlín.... [-]