Magisterské studium Energetika v Francie - Alpes-Maritimes - Magisterské studium Energetika v Francie - Alpes-Maritimes hledejte zde!

Magisterské studium Energetika v Francie - Alpes-Maritimes - Zde naleznete magisterské studium Energetika v Francie - Alpes-Maritimes

Energetika

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Energetické studie učit o tom, že jsou splněny požadované výkony. To může být pomocí běžných prostředků, nebo alternativních zdrojů energie, jako jsou větrné a solární energie. Některé programy mohou objevovat rozvoj nových zdrojů.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Magisterské studium Energetika v Francie - Alpes-Maritimes - Veškeré informace o magisterském studiu Energetika v Francie - Alpes-Maritimes Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Alpes-Maritimes zde!

Čtěte více

Magistr V Globální Energetické Přechodu A Vládnutí Nice-Berlín

Centre international de formation européenne (CIFE)
Campus forma Denní studium 1 rok January 2019 Francie Nice

Na křižovatce teorie a praxe se tento roční anglofonní program koná v Nice a Berlíně. Unikátní program absolventů v oblasti přechodu na globální energetiku a řízení. [+]

"Pochopení složitosti současných transformací energie v Evropě a ve světě"

Mistr v globálním přechodu na energii a řízení je zaměřen na studenty, kteří dokončili bakalářské studium. Jeho cílem je hluboce porozumět složitosti současných transformací energie v Evropě i ve světě. Program se koná v Berlíně a Nice. Program nabízí jedinečný multidisciplinární přístup, který je odlišuje od ostatních magisterských studijních oborů v oblasti energetických studií. Analyzuje vazby mezi různými úrovněmi správy energie z mezinárodní úrovně na místní úroveň a nabízí vzdělávání zaměřené na problémy na křižovatce teorie a praxe .... [-]