$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Spojené státy americké - New York - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Spojené státy americké - New York

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci. Elektronika studie se zaměřují na design systémů a vymyslí s obvody. Elektrická energie je hlavní složkou a pole zahrnuje další oblasti, s… Čtěte více

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Elektronika studie se zaměřují na design systémů a vymyslí s obvody. Elektrická energie je hlavní složkou a pole zahrnuje další oblasti, stejně jako je chemie, matematiky a fyziky. Studenti mohou být schopni se specializují v určitých oblastech, jako jsou informační elektroniky a digitální mediální technologie.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Spojené státy americké - New York - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Elektronika v Spojené státy americké - New York Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - New York zde!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Rochester Institute of Technology (RIT)
Rochester, Spojené státy americké

Rozvíjet znalosti z chemie, fyziky a inženýrství pro lepší pochopení technologie integrovaných obvodů ve výrobě mikroelektroniky.

Rozvíjet znalosti z chemie, fyziky a inženýrství pro lepší pochopení technologie integrovaných obvodů ve výrobě mikroelektroniky. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
Online forma