$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Severní Amerika

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu. Elektronika je vědní obor, který se zabývá kontrolou elektrické energie. Konstrukce systémů prostřednictvím plošných spojů mohou být prozkoumány a další témata, jako jsou telekomu… Čtěte více

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Elektronika je vědní obor, který se zabývá kontrolou elektrické energie. Konstrukce systémů prostřednictvím plošných spojů mohou být prozkoumány a další témata, jako jsou telekomunikace, zpracování informací a zpracování signálu může být zaměřen na.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Elektronika v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Rochester Institute of Technology (RIT)
Rochester, Spojené státy americké

Rozvíjet znalosti z chemie, fyziky a inženýrství pro lepší pochopení technologie integrovaných obvodů ve výrobě mikroelektroniky.

Rozvíjet znalosti z chemie, fyziky a inženýrství pro lepší pochopení technologie integrovaných obvodů ve výrobě mikroelektroniky. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
Online forma