MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Portugalsko - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Portugalsko

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Elektronika studie se zaměřují na design systémů a vymyslí s obvody. Elektrická energie je hlavní složkou a pole zahrnuje další oblasti, stejně jako je chemie, matematiky a fyziky. Studenti mohou být schopni se specializují v určitých oblastech, jako jsou informační elektroniky a digitální mediální technologie.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Portugalsko - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Elektronika v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Elektronika, Portugalsko Filter

Mistr v elektrotechniky a elektroniky

Polytechnic of Leiria
Magistr
<
Kombinované studium
<
4 semestry
Portuguese (Portugal)
Kampus

Tento kurz má za cíl především poskytovat pokročilé aplikovaných poznatků v odborných předmětech, které předpokládají strategický význam pro zemi a regionu. V souladu s cíli z ...

Čtěte více