MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Jihoafrická republika - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Jihoafrická republika

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Elektronika studie se zaměřují na design systémů a vymyslí s obvody. Elektrická energie je hlavní složkou a pole zahrnuje další oblasti, stejně jako je chemie, matematiky a fyziky. Studenti mohou být schopni se specializují v určitých oblastech, jako jsou informační elektroniky a digitální mediální technologie.

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Jihoafrická republika - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Elektronika v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Elektronika, Jihoafrická republika Filter

MEng / MPhil v elektrotechnice a elektronice (na základě výzkumu)

University of Johannesburg
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýra s pokročilými schopnostmi aplikovat základní inženýrské vědy a / design a syntézu a související principy na specifické problémy společn ...

Čtěte více