MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Jihoafrická republika - Johannesburg - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Jihoafrická republika - Johannesburg

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Elektronika studie se zaměřují na design systémů a vymyslí s obvody. Elektrická energie je hlavní složkou a pole zahrnuje další oblasti, stejně jako je chemie, matematiky a fyziky. Studenti mohou být schopni se specializují v určitých oblastech, jako jsou informační elektroniky a digitální mediální technologie.

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Johannesburg město je největším zdrojem zlata a diamantů v jižní Africe. To je základ Ústavního soudu Jihoafrické republiky a je největší a nejbohatší město v provincii Gauteng. To je doma k univerzitě v Johannesburgu.

Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Jihoafrická republika - Johannesburg - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Elektronika v Jihoafrická republika - Johannesburg Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika - Johannesburg zde!

1 Výsledky v Elektronika, Johannesburg Filter

MEng / MPhil v elektrotechnice a elektronice (na základě výzkumu)

University of Johannesburg
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Účelem kvalifikace je vyvinout inženýra s pokročilými schopnostmi aplikovat základní inženýrské vědy a / design a syntézu a související principy na specifické problémy společn ...

Čtěte více