MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Čína - Jinzhou - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Čína - Jinzhou

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

V elektronice studií, studenti mohou mít příležitost dozvědět se o obvody a jejich komponentů. Elektrická energie může být prozkoumány do hloubky a tématech, jako jsou přepínače, zpracování informací a mikroelektronických inženýrství mohou být pokryty.

Čína se snaží podporovat rozvoj špičkových univerzit. Čína 's ekonomika je již na světě ' s druhým největším a stále roste. Zažívají svou kulturu a pochopení jeho růst trhu posílí svou kariéru.

Kombinované studium magisterské studium Elektronika v Čína - Jinzhou - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Elektronika v Čína - Jinzhou Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Jinzhou zde!

1 Výsledky v Elektronika, Jinzhou Filter

Mistr v oboru elektroniky a komunikačního inženýrství

Liaoning University of Technology
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Elektronika a komunikační inženýrství se zaměřuje na školení pokročilých technických, technologických a manažerských talentů, kteří se zabývají řízením, výzkumem, návrhem, pro ...

Čtěte více