Filter
Magisterské studium
Rumunsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Ekonomie Rumunsko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Existují důkazy o ekonomické psaní, které se datuje celou cestu zpět do mezopotámské éry. Vývoj moderní ekonomika je do značné míry způsobeno dvěma skupinami, které jsou označovány jako physiocrats a merkantilisty. Tyto skupiny pomáhají rozvoji kapitalismu v Evropě v 16. století.

Rumunské vysokoškolským vysoce ceněné a uznávané v Evropě i mimo ni, nejnižší školné a bydlení nákladů v Evropě. Rumuni mají starou a bohatou historii, a to zejména v hlavním městě Bukurešti se svými 2 miliony lidí. Zahraniční studenti, kteří jsou ochotni ke studiu v Rumunsku lze použít buď na ministerstvo školství a výzkumu nebo do zvoleného rumunské univerzity, aby získali dopis o přijetí.

Magisterské studium Ekonomie Rumunsko. Veškeré informace o magisterském studiu Ekonomie v Rumunsko. Kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Ekonomie, Rumunsko

Danubius University

Cílem tohoto programu je nabídnout studentům ideální prostředí rozvíjet své dovednosti na vysoké úrovni pro přístup a mobilitu uvnitř rámu mezinárodní studie, získat velm ... [+]

Cílem tohoto programu je nabídnout studentům ideální prostředí rozvíjet své dovednosti na vysoké úrovni pro přístup a mobilitu uvnitř rámu mezinárodní studie, získat velmi dobré schopnosti v komunikaci alespoň ve dvou světových jazycích, se seznámit s mezinárodním podnikatelském prostředí a evropské instituce a politiky Unie, odborná kompatibilita pro účast ve velkém rozsahu činností, od soukromých vnitřních věcí, které organizují zahraniční obchodní činnost, nadnárodním společnostem a mezinárodními institucemi. Studijní předměty: Současné trendy v mezinárodních vztazích, Mezinárodní ekonomické vztahy, Veřejné vztahy v mezinárodním prostředí, Světová ekonomika, Globální změny, Strategie obchodního obchodu, Rozměry ekonomických médií, Obchodní etika v mezinárodních vztazích. ... [-]

Rumunsko Galați
Září 2020
Angličtina,Rumunština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině