close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Ekonomie v Polsko - Częstochowa - Zde naleznete magisterské studium Ekonomie v Polsko - Częstochowa

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu. Ekonomika je odvětví společenskýc… Čtěte více

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Ekonomika je odvětví společenských věd, která se zabývá distribucí, spotřeby a výroby zboží a služeb. Ekonomika je derivát ze dvou řeckých slov, která znamenají "dům" a "právo", a tak se zabývá zvyky řádné správy, které jsou předmětem.

Stejně jako mnoho jiných zemí EU, Polsko nabízí levné nebo dokonce zdarma výuku studentům z EU. Pro zájemce o studium by mělo platit přímo na jejich zvolené polskou instituci. Varšavská univerzita, například poplatky mezi 1,300 libry a 2,500 liber ročně pro své jazykových kurzů angličtiny.

Czestochowa je nejen známý pro kláštera Pauline Jasna Góra, ale je také dobře známé pro své vzdělávací zařízení. Częstochowa University of Technology, Jan Długosz University, University Polonia a Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Turystyki patří mezi top zařadil institucí této země.

Magisterské studium Ekonomie v Polsko - Częstochowa - Veškeré informace o magisterském studiu Ekonomie v Polsko - Częstochowa Ušetřete čas a kontaktujte školu v Polsko - Częstochowa zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Polonia University
Częstochowa, Polsko

Magisterské programy poskytují studentům znalosti z oblasti Business Administration and Economics. Stupeň je udělen na základě základních a specializovaných kurzů.

Magisterské programy poskytují studentům znalosti z oblasti Business Administration and Economics. Stupeň je udělen na základě základních a specializovaných kurzů. -
MA
Denní studium
Kombinované studium
Říj 2021
Kampus
 
Polonia University
Częstochowa, Polsko

Cílem je připravit kompetentní a dobře vzdělaných pracovníků v oblasti ekonomie, kteří jsou schopni analyzovat procesy probíhající v moderní ekonomie, kteří mají znalosti o fu ... +

Cílem je připravit kompetentní a dobře vzdělaných pracovníků v oblasti ekonomie, kteří jsou schopni analyzovat procesy probíhající v moderní ekonomie, kteří mají znalosti o funkci soudobé ekonomie. -
Magistr
Denní studium
Kombinované studium
2 roky
Říj 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde