close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Ekonomie v Polsko - Bialystok - Zde naleznete magisterské studium Ekonomie v Polsko - Bialystok

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.   Kromě rozlišování mezi mikroekonomie a makroekonomie, studenti, kteří studují ekonomii se také musí naučit rozdíl mezi pozitivní ekonomii a normativní ekonomie. Polit… Čtěte více

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

Kromě rozlišování mezi mikroekonomie a makroekonomie, studenti, kteří studují ekonomii se také musí naučit rozdíl mezi pozitivní ekonomii a normativní ekonomie. Politika se zabývá tím, co je, zatímco později se zabývá to, co by mělo být. Ostatní charakteristické vlastnosti zahrnují ekonomickou teorii a aplikované ekonomie.

Stejně jako mnoho jiných zemí EU, Polsko nabízí levné nebo dokonce zdarma výuku studentům z EU. Pro zájemce o studium by mělo platit přímo na jejich zvolené polskou instituci. Varšavská univerzita, například poplatky mezi 1,300 libry a 2,500 liber ročně pro své jazykových kurzů angličtiny.

Nachází se na břehu řeky Biała, Bialystok je největší město v severovýchodním Polsku. Vysokoškolské vzdělání ve městě je možné vysledovat až do osmnáctého století. Nyní město je doma k jednomu hlavních městských škol, tj. Univerzita Białystok a další dvě veřejné vysoké školy: Białystok Technická univerzita a Lékařská univerzita Białystok.

Magisterské studium Ekonomie v Polsko - Bialystok - Veškeré informace o magisterském studiu Ekonomie v Polsko - Bialystok Ušetřete čas a kontaktujte školu v Polsko - Bialystok zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
University of Bialystok
Bialystok, Polsko

Studie umožňují pochopit mechanismy mezinárodních vztahů a fungování globální ekonomiky. Znalosti získané během studia slouží jako podklad pro analýzu ekonomických a politický ... +

Studie umožňují pochopit mechanismy mezinárodních vztahů a fungování globální ekonomiky. Znalosti získané během studia slouží jako podklad pro analýzu ekonomických a politických problémů státu z mezinárodního hlediska. Studie připravují pro odborná pracovní místa střední odborníky a analytiky ve státních a samosprávných správních jednotkách, mezinárodních nebo národních organizacích a institucích spolupracujících se zahraničními subjekty, podniky působící na mezinárodních trzích i pro podnikání. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory