close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Ekonomie Moldavsko - Zde naleznete magisterské studium

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu. Kromě rozlišování mezi mikroekonomie a makroekonomie, studenti, kteří studují ekonomii se také musí naučit rozdíl mezi pozitivní ekonomii a normativní ekonomie. Politik… Čtěte více

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Kromě rozlišování mezi mikroekonomie a makroekonomie, studenti, kteří studují ekonomii se také musí naučit rozdíl mezi pozitivní ekonomii a normativní ekonomie. Politika se zabývá tím, co je, zatímco později se zabývá to, co by mělo být. Ostatní charakteristické vlastnosti zahrnují ekonomickou teorii a aplikované ekonomie.

Existuje několik státní a soukromé instituce vyššího vzdělávání v Moldavsku a rostoucí počet studentů. Nachází se na křižovatce několika kultur, Moldavsko je ideálním místem pro studenty, kteří doufají, že zvýšit jejich povědomí o kulturní rozdíly a plynulost v jednom z jazyků románských.  

Magisterské studium Ekonomie Moldavsko. Veškeré informace o magisterském studiu Ekonomie v Moldavsko. Kontaktujte školu zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
Moldova University Of European Studies
Kišiněv, Moldavsko

Ať už jste studentem nebo potenciálním studentem na Vysoké škole evropských studií v Moldavsku, jste vítáni na Ekonomické fakultě.

Ať už jste studentem nebo potenciálním studentem na Vysoké škole evropských studií v Moldavsku, jste vítáni na Ekonomické fakultě. -
Magistr
Angličtina, Rumunština, Ruština
Zář 2021
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory