Dálkové magisterské studium Ekonomie - Dálkové magisterské studium Ekonomie hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Ekonomie - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Ekonomie

Ekonomie

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Master in Economics otevře celou novou řadu zajímavých pracovních příležitostí. Program bude vyžadovat hlubší pohled na ekonomii, stejně jako matematika, politika životního prostředí, mikroekonomii, makroekonomie a finance mezi mnoho dalších oborů.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Dálkové magisterské studium Ekonomie - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Ekonomie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr V Ekonomii (vedení A řízení)

VUZF University
Campus nebo Online Denní studium Kombinované October 2018 Bulharsko Sofia

Program Master of Economics (Leadership and Management) je otevřen odborné přípravě specialistů, kteří kombinují znalosti z oblasti ekonomie s vedoucími a manažerskými dovednostmi a úspěšně vedou manažerské pozice v různých organizacích. [+]

Program Master of Economics (Leadership and Management) je otevřen odborné přípravě specialistů, kteří kombinují znalosti z oblasti ekonomie s vedoucími a manažerskými dovednostmi a úspěšně vedou manažerské pozice v různých organizacích.

Tato specialita bude studovat úzce specializované obory, které poskytnou absolventům kombinační myšlení a ochotu přijímat manažerská rozhodnutí.

Mezi inovativní disciplíny patří "Obchodní dovednosti pro úspěšné vedení", "Řízení obchodních procesů", "Diagnostika rizik společnosti", "Elektronické platby".

Kariéra

Dovednosti, které získávají absolventi tohoto programu, jsou pro úspěšné vedení a řízení ve vysoce měnícím se prostředí moderních ekonomických systémů.... [-]


Magistr Odborné Ekonomiky

The University of Newcastle, GradSchool (Online)
Campus nebo Online Denní studium September 2018 Austrálie Newcastle Sydney Singapur Singapore + 2 více

Master of Professional Economics zařídíme s ekonomickými principy musely být efektivní a vlivný politický poradce v měnícím se globálním prostředí. [+]

Master of Professional Economics zařídíme s ekonomickými principy musely být efektivní a vlivný politický poradce v měnícím se globálním prostředí.

Program se zaměřuje na analýzu dynamiky změn na celém světě, se zvláštním zaměřením na rozvojové a rozvíjející se ekonomiky. Absolventi dosáhne intuitivní chápání ekonomických teorií a ekonometrie.

Program poskytuje základní odbornou přípravu pro pracovníky, aby posoudila potenciální dopad změn politiky, podpora zaměstnanosti ve veřejném i soukromém sektoru.

Absolventi budou schopni komunikovat ekonomické teorie a aplikovaný výzkum v širokém spektru zúčastněných stran v profesionálním a praktickém kontextu. Absolventi budou přijímat domácí i mezinárodní ekonomickou perspektivu a budou schopni aplikovat znalosti a dovednosti získané na reálných situacích. ... [-]