MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Environmentální biologie v Španělsko - Madrid - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Environmentální biologie v Španělsko - Madrid

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Zajistěte kariéru v environmentální biologii od specializující se na rostlinné biologii, bio mořské vědy, behaviorální ekologie a další, v souladu s vaší preference. Tento mistr v environmentální biologii je nabízen jako 2-leté programu ve většině univerzit a vysokých škol.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Madrid City je hlavním městem Španělska. Jedná se o metropolitní oblast s více než 3 miliony obyvatel. Má aréna volala Las Ventas, která hostí každoroční událost pro býčí zápasy. Město má mnoho veřejných a soukromých vysokých škol.

Kombinované studium magisterské studium Environmentální biologie v Španělsko - Madrid - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Environmentální biologie v Španělsko - Madrid Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Madrid zde!

1 Výsledky v Environmentální biologie, Madrid Filter

Magisterský titul z aplikované biologie rostlin

Universidad Complutense de Madrid
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 semestry
španělština
Kampus

Master in Applied Plant Biology od UCM je titul, který vzniká s hlavním cílem školit odborníky a kvalifikované profesionály ve vědecké oblasti rostlinné biologie z hlediska pr ...

Čtěte více