Filter
Magisterské studium
Egypt Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Magisterské studium Egypt. Více informací a kontakty na magisterské studium v Egypt.

Uvažujete-li z Egypta, co přijde na mysl, pro mnoho lidí jsou pouště, pyramidy, a záhadné starověké kultury. Ale pro ty, které si vybrat Master v Egyptě, zjistili, že mnohem více, jako eklektickou směs moderní s tradičními, dynamických měst, mnoho kulturních a historických příležitostí pro průzkum a první ruky pochopení politiky a ekonomiky v regionu. Díky vysoké kvalitě akademických programů, je něco, co nabídnout každému studentovi, který sleduje Master v Egyptě.

Existují možnosti v několika oborech pro mistra v Egyptě, včetně financí, ekonomie, mezinárodní vývoj, řízení a informační technologie, abychom jmenovali alespoň některé. Existují také možnosti pro plný úvazek, na částečný úvazek a on-line studie, která nabízí flexibilitu v plánování.Mistr v Egyptě je více než vzdělání absolventa, je také jedinečný zážitek, který může poskytovat kulturní a intelektuální růst, stejně jako větší možnosti pro zaměstnanost v regionu i ve světě.

Procházejte Master v egyptských programech a najít pod vzdělávání na vás čeká!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

EELU Egyptian E-Learning University

Společný magistr softwarového inženýrství (MSE) je pokročilý postgraduální program, který poskytuje studentům hluboké znalosti o předních technikách pro analýzu, návrh a ... [+]

Mistr softwarového inženýrství

Softwarové inženýrství je "aplikace systematického, disciplinovaného, ​​kvantifikovatelného přístupu k vývoji, provozu a údržbě softwaru" (IEEE 1996). Společný magistr softwarového inženýrství (MSE) je pokročilý postgraduální program, který poskytuje studentům hluboké znalosti o předních technikách pro analýzu, návrh a vývoj komplexních softwarových systémů. Také připravuje studenty na kvalitní kariéru v softwarovém průmyslu nebo na výzkum v oblasti softwarového inženýrství.

Děkan

Dr. Manal Ahmed Ismail Shoman je profesorem počítačového inženýrství na Fakultě inženýrství Helwan University. Získala doktorský titul v oboru výpočetní a systémové inženýrství na Fakultě strojní, Ain Shams University, 1996.... [-]

Egypt Egypt Online
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
EELU Egyptian E-Learning University

V červnu 2010 předala EELU na Fakultě pedagogických studií (FES) do nejvyšší rady egyptských univerzit (SCU) předpis o postgraduálním programu v e-learningu. SCU schválil ... [+]

E-Learning Masters

historie

V červnu 2010 předala EELU na Fakultě pedagogických studií (FES) do nejvyšší rady egyptských univerzit (SCU) předpis o postgraduálním programu v e-learningu. SCU schválil nový předpis dne 15. 7. 2010. Na této schůzce bylo vydáno ministerské vyhlášce číslo 3494 ve dnech 20. 10. 2010, kdy začal postgraduální diplom v programu e-learning v akademickém roce 2010/2011.

Po absolvování první skupiny studentů z programu Diplom v únoru 2012 bylo vydáno ministerské nařízení č. 4728 ve dnech 18. 10. 2012 pro zahájení studia v programu e-learning v akademickém roce 2012/2013.

Plánuje se zahájení doktorského studia po absolvování první šarže studentů magisterského studia.... [-]

Egypt Egypt Online
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Unicaf University (ZM)

Online a prostřednictvím podporovaného otevřené učení Vstupní požadavky Cesta Výzkumný projekt UU-MPA-7080 ... [+]

Online a prostřednictvím podporovaného otevřené učení

Vstupní požadavky Cesta Výzkumný projekt UU-MPA-7080 [-]
Egypt Cairo
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině