Magisterské studium Dominikánská republika - Nabídka, přehled, kontakty na magisterské studium v Dominikánská republika!

Magisterské studium Dominikánská republika. Více informací a kontakty na magisterské studium v Dominikánská republika.

Magistr

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

 

Studium vyšší vzdělání v Dominikánské republice je poměrně cenově dostupné řešení v jedné ze zemí trhee hlavní universitites, a to; Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra, Universidad Autónoma de Santo Domingo a Universidad Central del Este.

Magisterské studium Dominikánská republika. Informace o magisterském studiu Dominikánská republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu Dominikánská republika přímo zde.

Čtěte více

Master of Business Administration (Dual degree with Creighton University)

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
Campus forma Denní studium 20 měsíců January 2018 Dominikánská republika Santiago Santo Domingo + 1 více

[+]

Proto, Master in Business Administration, duální stupeň s Creighton univerzitou Spojených států

[-]

MBA Programy Pojištění

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
Campus forma Denní studium 2 let January 2018 Dominikánská republika Santiago Santo Domingo + 1 více

V posledních letech se tento sektor Dominikánská pojištění prošla významnými změnami a obdivuhodný růst. To zahrnovalo účast významných společností, mezinárodních makléři a pojišťovacími pojistných událostí, které sledují v naší nabídce zemi world-class service. [+]

Presentación

V posledních letech se tento sektor Dominikánská pojištění prošla významnými změnami a obdivuhodný růst. To zahrnovalo účast významných společností, mezinárodních makléři a pojišťovacími pojistných událostí, které sledují v naší nabídce zemi world-class service. To je důvod, proč je nutný specializovaný akademické vzdělávání lidských zdrojů v oblasti pojištění; profesionálové s dovednostmi, které jim umožní účinně čelit výzvám tohoto odvětví.

Aby se vlak odborníky v této oblasti, Pontificia Universidad Catolica Madre y Maestra již navrhl MBA Pojistný program. Cílem je vyškolit lidské zdroje potřebné pro analýzu, návrh, implementaci a efektivní správu nemovitostí a osobní pojištění, pokud jde o finanční, podniků a domácností; specialisty schopné řešení a řešení multidisciplinární přístup k řešení problémů významně podílet na tvorbě a správě pojistných programů.... [-]


MA Ve Vysoké Finanční řízení (double Degree)

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
Campus forma Denní studium 20 měsíců January 2018 Dominikánská republika Santiago Santo Domingo + 1 více

Magisterský studijní program v Horním Financial Management je zaměřen na finanční profesionály v oblasti průmyslové, obchodní, sektoru služeb a makléřských firem tituly finančních. [+]

Double degree s Université Montesquieu Bordeaux IV (vlastní studia) ​

Presentación

Program Masters High finančním řízení Je zaměřen na finanční profesionály v oblasti průmyslové, obchodní, sektoru služeb a makléřských firem tituly finančních.

Odbornost zahrnuje prohloubení porozumění procesu registrace, produkce zpráv a porovnat různé účetní systémy.

Navíc, strategické řízení, fúze a akvizice jsou také témata zahrnuty v osnovách, byly také zváženy regúlatenos prvky finančních transakcí a fiskální původu v programu.

Stejně jako v jiných magisterských programů PUCMM, byly zahrnuty empirické prvky. Kvantitativní metody pro rozhodování v podnikání rozšířit arzenál analytických nástrojů pro studium finančních trhů.... [-]