Filter
Magisterské studium
Portugalsko Lisbon Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Digitální marketing Lisbon

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Digitální marketingoví odborníci jsou odborníky v oblasti prosazování značky a produkty na sociální média, mobilní aplikace, textové zprávy, digitální rozhlas a televizi, a vznikající formy digitálních platformách. Budou také pracovat na vytvoření úspěšné kampaně a zprávy určené speciálně pro každý druh kanálu.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Lisabon je Portugalsko 's hlavním městem a má populaci více než 500 tisíc osob v rámci své správy. S Evropskou unií, Lisabon je 11, pokud jde o populaci a mezi nejstarších měst na Zemi. K dispozici jsou 3 přední univerzity v Lisabonu, konkrétně v, Lisabonská univerzita, Technická univerzita v Lisabonu a New Lisbon University.

Digitální marketing Lisbon. Získejte všechny informace o mistra v Digitální marketing a obraťte se na školu v Lisbon přímo!

Čtěte více Méně

3 Výsledky v Digitální marketing, Lisbon

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas

Frekvence Digital strategické komunikace v absolvent má celkový cíl poskytnout studentům teoretické a praktické dovednosti, které podporují a pomáhají integraci digitální ... [+]

PŘÍJEMCI

Komunikační profesionálové (poradci, publicisté, poradci, public relations, obchodníci); čerství absolventi z oblasti komunikace a podobně; manažeři lidských zdrojů; Profesionální informační technologie; trenéři; a zájem o digitální komunikace obecně.

CÍLE

Frekvence Digitální strategické komunikace Graduate To má celkový cíl poskytnout studentům teoretické a praktické dovednosti, které podporují a pomáhají integraci digitálních komunikačních a informačních médií ve strategickém řízení organizace, značky, produktu, osoby nebo služby.

Konkrétně se jedná o cíle patří:

. Uznat platnost digitálních komunikačních nástrojů ve strategických podmínek; B Plánování organizačních komunikační procesy v digitálním prostředí; C Definovat a uznávají, taktiky, které zvyšují účinek komunikačních zpráv v digitálním prostředí; D Správa online přítomnost prostřednictvím činností řízení změn, krizové řízení a řízení reputace; E monitorování a vyhodnocování výsledků on-line přítomnost a komunikace investice (ROI); F Optimalizace a přímé výsledky komunikace, směrování jim překonat cíle: význam, vliv, pravosti a odpovědnosti.... [-]

Portugalsko Lisbon
Říjen 2019
Portuguese (Portugal)
Denní studium
Kombinované
12 - 30 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade Europeia

Singularita výkonného magistra v oblasti digitálního marketingu spočívá v kombinaci strukturovaného přístupu k předmětu a výběru fakulty se zkušenostmi v podnicích v popř ... [+]

Digitální marketing se dnes stal tak důležitým, že obeznámenost s předmětem je nepostradatelná, a to i pro ty, kteří chtějí vykonávat širší funkce, jako je marketingový manažer, manažer značky, výzkumný pracovník trhu, strategický plánovač, kreativní ředitel, plánovač nebo výkonný ředitel v reklamní agentuře.

Singularita výkonného magistra v oblasti digitálního marketingu spočívá v kombinaci strukturovaného přístupu k předmětu a výběru fakulty se zkušenostmi v podnicích v popředí digitálního marketingu, které nejen že ovládají ústřední koncepce této oblasti, ale také její praktické uplatnění v obchodní realitě .... [-]

Portugalsko Lisbon
Kontaktuj školu
Portugalština
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade Europeia

MSc v oboru Digital Marketing podporuje odborné znalosti v oblasti digitální součást marketingu a managementu ve všech jeho aspektech a strategického hlediska, přičemž ne ... [+]

O Mistr v digitální marketing podporuje odborné znalosti v oblasti digitální součást marketingu a managementu ve všech jeho aspektech a strategického hlediska, přičemž nejaktuálnější a sladěný obsah s trendy úspěchu této oblasti.

Tento kurz digitálního marketingu poskytuje všechny nástroje pro profesionální úspěch v oblasti marketingu, reklamy a médií, která umožní studentům transformovat problémy tohoto sektoru v růstové příležitosti a budoucnosti.

Hlavní výhody tohoto mistra:

průkopnické akademický program a jediná v této oblasti odborných znalostí, v oblasti Lisabon; Silný obchodní ponoření složka; obsah v... [-]
Portugalsko Lisbon
Kontaktuj školu
Portuguese (Portugal)
Denní studium
4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině