MASTERSTUDIES.CZ

Digitální marketing Munich

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Stále pod celkovým spise Mistra v oblasti marketingu, Mistr v digitálním programu Marketing absolventa přináší moderní dotek na trh. Jak používat moderní technologie a možnosti vyniknout v marketingu jsou obecné cíle tohoto kurzu.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Mnichov je třetí největší město v Německu. Nachází se ve spolkové země Bavorsko a má více než 1 milion obyvatel. Jako přední umístění pro vědu a výzkum, Mnichov má více než 4 hlavních univerzit a několik vysokých škol.

Digitální marketing Munich. Získejte všechny informace o mistra v Digitální marketing a obraťte se na školu v Munich přímo!

2 Výsledky v Digitální marketing, Munich Filter

Magistr v médiích, managementu a digitálních technologiích (MMT)

Ludwig-Maximilians-University Munich
Kampus Denní studium 4 - 4 semestry Kontaktuj školu Německo Munich

M.Sc. v oblasti „Média, management a digitální technologie“ (MMT) vyučuje témata související s řízením a aplikací digitálních technologií, např. v mediálním a internetovém průmyslu. Jedná se o dvouletý program plně vyučovaný v angličtině a společně nabízený Mnichovskou školou managementu a Institutem informatiky, a to jak na Ludwig-Maximilians-Universität München (LMU).

Master Of Business Management (MBM) Digitální Marketing

New European College
Kampus Denní studium 3 - 4 semestry Říjen 2019 Německo Munich

Program Master of Business Management se specializací na digitální marketing