MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Kombinované Digitální marketing zde!

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Stále pod celkovým spise Mistra v oblasti marketingu, Mistr v digitálním programu Marketing absolventa přináší moderní dotek na trh. Jak používat moderní technologie a možnosti vyniknout v marketingu jsou obecné cíle tohoto kurzu.

Nejlepší Kombinované Digitální marketing. Získejte všechny informace o Kombinované Digitální marketing a obraťte se na školu přímo zde!

37 Výsledky v Digitální marketing Filter

Intenzivní magistr v digitálním marketingu

Nuclio Digital School
Kampus Kombinované 16 týdny Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Objevte, jak vytvářet, přitahovat, testovat a realizovat digitální marketingové kampaně se skutečnými výsledky.

Masters v marketingu a digitální reklamy

Universidad Nebrija
Online forma Denní studium Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Madrid + 1 více

Mistr v marketingu a digitální reklama je profesionální komunikační specialisty, marketing a digitální reklamní schopni učinit strategická rozhodnutí na tomto trhu, nenávratně online.

Master do inovací a digitální marketing v oblasti cestovního ruchu

IMF Business School Portugal
Online forma Kombinované 720 hodiny Přihlašování započato Portugalsko Portugalsko online

Hlavními cíli Master v oblasti inovací a digitálního marketingu v oblasti cestovního ruchu, je připravit budoucí profesionály v oblasti cestovního ruchu a přizpůsobit je nové realitě průmyslu, aby získal přiměřenou adaptaci na digitální zpracování a integraci nových technologií.

Magisterské programy v oblasti digitálních médií a sociální marketing

UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid
Online forma Kombinované 12 měsíce Září 2020 Španělsko Madrid

Cílem Master in digitálního marketingu a sociální média je vyškolit špičkové odborníky, kteří potřebují rozvíjet a realizovat úspěšné marketingové strategie dostávají ke spotřebitelům na stávajících trzích a prostřednictvím nových digitálních médií.

Profesionálního magisterský titul v oboru digitální komunikace, marketingu a sociálních sítí

INEAF Business School
Online forma Kombinované 600 hodiny Přihlašování započato Španělsko Španělsko online

Dnes, mnoho společností stále nevědí, jak využít internetu prodávat více a lépe. S tímto master získají nejlepší vzdělání uspět v tomto prostředí, využívat své výhody, pokud jde o oblasti reklamy, marketingu a prodeje týče. znalosti a dovednosti, které vám bude být nejlepší v této oblasti ...

Digitální strategické komunikace

ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas
Kampus Denní studium Kombinované 12 - 30 měsíce Říjen 2020 Portugalsko Lisabon + 1 více

Frekvence Digital strategické komunikace v absolvent má celkový cíl poskytnout studentům teoretické a praktické dovednosti, které podporují a pomáhají integraci digitálních komunikačních a informačních médií ve strategickém řízení organizace, značky, produktu, osoby nebo služby.

MSc v oboru elektronického obchodu a digitálního marketingu

International Hellenic University (IHU)
Kampus Denní studium Kombinované 14 - 26 měsíce Kontaktuj školu Řecko Soluň + 1 více

Podnikatelské dovednosti, v kombinaci s hlubokou technických znalostí, může vést k vytváření inovativních myšlenek v globálním konkurenčním prostředí pro elektronické podnikání. Tento nový postgraduální kurz je zaměřen na poskytování vyvážené a dobře navržený trénink

Program MicroMasters v marketingu v digitálním světě (Curtin University)

edX
Online forma Denní studium Kombinované 20 - 60 týdny Kontaktuj školu Spojené státy americké Cambridge + 1 více

Posílejte svou kariéru a pomůžete vaší organizaci uspět tím, že rozvíjíte marketingové dovednosti potřebné v digitálním světě.

Magisterský titul v oblasti digitálního marketingu a elektronického obchodu

UNIR
Online forma Kombinované 1 rok Září 2020 Španělsko Logroño

Online Master v digitálním marketingu a elektronickém obchodu vás bude trénovat jako odborník na nejnovější trendy v online marketingu aplikované na podnikatelský svět a digitalizaci firem: naučíte se SEO, SEM, výkon, sociální média, e-mail, velké datové strategie , mobilní a příchozí marketing.

Magistr v digitálním marketingu a elektronickém obchodování

Spain Business School
Online forma Kombinované 10 najděte si doktorské studium práv Kontaktuj školu Španělsko Madrid

Je zaměřena na všechny ty lidi, kteří chtějí založit firmu na internetu a kteří chtějí oslovit své potenciální kupce, ať jsou kdekoli, a kteří vědí, jak to udělat z různých existujících zařízení. Také pro ty lidi, kteří potřebují definovat a naplánovat strategii, která povede k úspěchu jakékoli společnosti věnované obchodu ...

Magistr V Digitální Marketing Marketing a Inovace

IMF Business School
Online forma Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Španělsko Madrid

IMF Business School a Hotel Technological Institute (ITH) ve spolupráci s University of Nebrija zahájily magisterský studijní program Inovace a marketing digitálního cestovního ruchu. Cílem tohoto magisterského studijního programu je připravit studenty na digitální transformaci odvětví, začlenit do svých firem nebo projektů nové technologie. IMF je členem Světové organizace cestovního ruchu (OMT), jakož i spolupracovníkem Španělské konfederace hotelů a turistických ubytování (CEHAT).

Magistr Marketing a Digitální Komunikace

IMF Business School
Kampus Online forma Denní studium Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Španělsko Madrid + 2 více

Získejte dvojnásobný titul v magisterském oboru Digitální marketing IMF Universidad de Nebrija během jednoho roku a připojte se ke komunitě profesionálů s největším rozmachem okamžiku. Jediný online master, ve kterém se naučíte vyvíjet marketingový plán, zachytávat (SEO, SEM, sociální sítě, reklamní formáty, obsah), konvertovat (elektronický obchod) a provádět adekvátní webovou analýzu.

Master pro správu webu

IONISx
Online forma Kombinované 18 měsíce Leden 2020 Francie Francie online

Program Master Web Management nabízí 2 specializace specializované na digitální marketing a specializaci E-Business. Toto školení je pro lidi s komerčním, marketingovým, komunikačním nebo IT zázemím

Master na digitální marketing on-line

EAE | Programas Distancia
Online forma Kombinované 12 měsíce Září 2020 Španělsko Španělsko online

Program Master in Digital Marketing Online je určen pro profesionály v oblasti marketingu a obchodu, kteří se chtějí začlenit do svých obchodních strategií nových kanálů, médií a jazyků digitálního ekosystému.

MIM - Master v mezinárodním managementu - digitální marketing

United International Business Schools
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 9 - 36 měsíce Listopad 2019 Švýcarsko Curych Belgie Antverpy Španělsko Barcelona Brusel Madrid Japonsko Tokio Nizozemsko Amsterdam Itálie Milán Ženeva + 16 více

Studenti na plný úvazek mohou absolvovat magisterský titul v 1 akademickém roce 9 měsíců, a to v celkovém počtu 3 čtvrtiny po 20 kreditů nebo do 12 měsíců při rozložení pracovní zátěže.