MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Digitální marketing v Jižní Amerika tady!

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Digitální marketing je způsob propagace firmy, výrobků a služeb v oblasti elektronických médií platformách. Často se jedná o sociální média, ale také zahrnuje mobilní aplikace, elektronické billboardy, digitální rozhlas a televizi, textových zpráv a další kanály.

Spanning mnoha zemích a ostrovních území, Jižní Amerika je doma k mnoha španělsky mluvících zemích. Zde, studenti mohou doslova projít historií na jejich cestě k třídě a nasákly kulturu starověkých společnostech. 

Digitální marketing v Jižní Amerika. Získejte všechny informace o Digitální marketing a obraťte se na školu přímo v Jižní Amerika!

3 Výsledky v Digitální marketing, Jižní Amerika Filter

Magistr V Digitální Marketing

Universidad EAN
Kampus Denní studium 2 roky Leden 2020 Kolumbie Bogotá

Posílení strategických dovedností pro rozvoj marketingových plánů, kampaní, řízení pozice značky a webových projektů tak, aby společnosti nebo značky měly efektivní digitální komunikaci.

Online digitální marketingový manažer Online Master (ISEFAC)

IONISx
Online forma Kombinované 18 měsíce

Staňte se kompletní marketingovým a komunikačním manažerem, osvojte si tvůrčí, produktivní a strategické aspekty všech digitálních médií.

Odborné znalosti v oblasti projektového managementu

EAN University
Kampus Denní studium 58 týdny Leden 2020 Kolumbie Bogotá

EAN University vlaky vůdce, kteří vykonávají jako manažeři, konzultanti a výzkumní pracovníci ve správě národních a mezinárodních projektů. Tento magisterský program bude přispívat k