Filter
Magisterské studium
Itálie Rome Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Digitální marketing Rome

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Zaměřena na všechny formy novějších médií, digitální marketing je praxe využití elektronické platformy ovlivnit chování spotřebitelů. S použitím různých internetových a dalších technologií, obchodníci řemeslu druh obsahu, který je nejúčinnější v každém médiu pro zesílení svých značek nebo produktů.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Pro ty, kteří mají zájem o studium v ​​hlavním městě s bohatým dědictvím, Řím je to pravé místo. Má výrazné univerzity jako je University of Rome, která poskytuje studijní programy v nejrůznějších oborech, jako je historie a techniky. Toto město je klidné a ideální pro život.

Digitální marketing Rome. Získejte všechny informace o mistra v Digitální marketing a obraťte se na školu v Rome přímo!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Digitální marketing, Rome

Sida Group Management Academy

Výkonný Mistr Web Marketing, Sociální Media Marketing ... [+]

Pozadí

Komunikace prošla důležitým vývojem, který přechází tradičními médii na nová digitální média, a proto se používání nástrojů pro online komunikaci stává klíčovým pro každé podnikání napříč odvětvími, produkty nebo velikostmi.

Od roku 2011 pořádá Sida Group ve spolupráci se společnostmi a důležitým společným brandingem kurz Executive Master, který je plně zaměřen na získání teoretických a praktických dovedností, aby měl efektivní a efektivní provoz. Profesionální postava, kterou mistr hodlá vytvořit, je Web Marketer a Digital Manager. Profesionál, který má znalosti o každém online komunikačním nástroji a je schopen zpracovávat integrované plány a mediální plánování, řídit strategické rozvojové projekty pro společnost. Profesionální postava s kapacitami v oblasti webového marketingu, sociálních médií a grafického designu se stala klíčovou pro využití příležitostí sítě identifikací nových podniků, řízení interních komunikací, monitorování ideálních dodavatelů pro společnost a zvýšení aktiv společnosti.... [-]

Itálie Ancona Bologna Rome Naples Milan  + 2 Více
Kontaktuj školu
Italština
Denní studium
144 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Up Level School of Management

Mistr v oblasti komunikace, sociální média a Web Marketing je moderní a inovativní vzdělávání, které připravuje odborníky v oblasti on-line marketingu a firemní online ko ... [+]

Mistr v oblasti komunikace, sociální média a Web Marketing je moderní a inovativní vzdělávání, které připravuje odborníky v oblasti on-line marketingu a firemní online komunikaci. Na rozdíl od jiných internetových kurzů klasického marketingového chce být obsáhlejší nástroj: je to zvláštní master na sociálních médií marketingové strategie, internetové reklamy a web copywritingu základy, navržen podle nejmodernějších komunikačních technik a nejnovějším vývoji odvětví. Facebook, Google Plus, YouTube, Twitter, Google Adwords stane každodenní nástroje ve své práci.

Proč si vybrat Masters v oblasti komunikace, sociální média a online marketing? ... [-]
Itálie Milan Rome Naples
Listopad 2019
Italština
Kombinované
100 - 100 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině