Filter
Magisterské studium
Itálie Naples Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Digitální marketing Naples

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Mistr v digitálním marketingu je míra, která se zaměřuje na výuku jednotlivců, jak zachytit a využít marketingové možnosti, které se objeví v digitálních médiích. To vás naučí pevné základy marketingových principů a strategií a základní využití digitálních nástrojů a technik.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Jeden z největšího města Itálie, Napoli je známý pro své vzdělávací instituce, jako Università 'degli Studi di Napoli Federico. Kromě toho Università 'degli Studi di Napoli Federico je známý pro své inovativní a různé studijních programů.

Digitální marketing Naples. Získejte všechny informace o mistra v Digitální marketing a obraťte se na školu v Naples přímo!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Digitální marketing, Naples

Sida Group Management Academy

Výkonný Mistr Web Marketing, Sociální Media Marketing ... [+]

Pozadí

Komunikace prošla důležitým vývojem, který přechází tradičními médii na nová digitální média, a proto se používání nástrojů pro online komunikaci stává klíčovým pro každé podnikání napříč odvětvími, produkty nebo velikostmi.

Od roku 2011 pořádá Sida Group ve spolupráci se společnostmi a důležitým společným brandingem kurz Executive Master, který je plně zaměřen na získání teoretických a praktických dovedností, aby měl efektivní a efektivní provoz. Profesionální postava, kterou mistr hodlá vytvořit, je Web Marketer a Digital Manager. Profesionál, který má znalosti o každém online komunikačním nástroji a je schopen zpracovávat integrované plány a mediální plánování, řídit strategické rozvojové projekty pro společnost. Profesionální postava s kapacitami v oblasti webového marketingu, sociálních médií a grafického designu se stala klíčovou pro využití příležitostí sítě identifikací nových podniků, řízení interních komunikací, monitorování ideálních dodavatelů pro společnost a zvýšení aktiv společnosti.... [-]

Itálie Ancona Bologna Rome Naples Milan  + 2 Více
Kontaktuj školu
Italština
Denní studium
144 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Up Level School of Management

Mistr v oblasti komunikace, sociální média a Web Marketing je moderní a inovativní vzdělávání, které připravuje odborníky v oblasti on-line marketingu a firemní online ko ... [+]

Mistr v oblasti komunikace, sociální média a Web Marketing je moderní a inovativní vzdělávání, které připravuje odborníky v oblasti on-line marketingu a firemní online komunikaci. Na rozdíl od jiných internetových kurzů klasického marketingového chce být obsáhlejší nástroj: je to zvláštní master na sociálních médií marketingové strategie, internetové reklamy a web copywritingu základy, navržen podle nejmodernějších komunikačních technik a nejnovějším vývoji odvětví. Facebook, Google Plus, YouTube, Twitter, Google Adwords stane každodenní nástroje ve své práci.

Proč si vybrat Masters v oblasti komunikace, sociální média a online marketing? ... [-]
Itálie Milan Rome Naples
Listopad 2019
Italština
Kombinované
100 - 100 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině