MASTERSTUDIES.CZ

Digitální marketing Grenoble

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Pochopení toho, jak nové mediální technologie práce je jednou ze součástí strategie úspěšného digitálního marketingu je. Odbornost v používání těchto nových forem řídit chování spotřebitelů je také klíčem. Ohniska mohou zahrnovat sociální média, digitální rozhlas a televizi, mobilní marketing a další kanály.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Na úpatí francouzských Alpách zbytek Grenoble City. To je hlavním městem departementu Isère. Grenoble má přes 140 tisíc obyvatel. Univerzita Grenoble má několik areál a vysokých škol roztroušených po celém městě.

Digitální marketing Grenoble. Získejte všechny informace o mistra v Digitální marketing a obraťte se na školu v Grenoble přímo!

1 Výsledky v Digitální marketing, Grenoble Filter

MBA Specializovaná strategie

IDRAC Business School
Kampus Denní studium 8 - 24 měsíce Září 2019 Francie Lyon Nice Bordeaux Montpellier Nantes Grenoble Paris Toulouse Amiens + 8 více

Dnes, prostřednictvím digitálních médií (smartphonu, tabletu, počítače atd.), Nabízí digitální marketing podnikům a značkám prostředky pro růst a kontrolu návratnosti investic a vztahů se zákazníky. Toto prohlubování přináší metodiky a techniky nezbytné pro budování a pilotování strategií „digitálního marketingu“.