Filter
Magisterské studium
Chorvatsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najděte nejlepší Digitální marketing Chorvatsko zde!

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Stále pod celkovým spise Mistra v oblasti marketingu, Mistr v digitálním programu Marketing absolventa přináší moderní dotek na trh. Jak používat moderní technologie a možnosti vyniknout v marketingu jsou obecné cíle tohoto kurzu.

Chorvatsko je dobrou volbou pro studenty, kteří chtějí studovat v místě dobře známý pro jeho krásné pobřeží, jeho mix Středomoří a jihovýchodní Evropy šarmu a bohatou historickou a kulturní dědictví.

Digitální marketing v Chorvatsko. Získejte všechny informace o Digitální marketing a obraťte se na školu přímo zde.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Digitální marketing, Chorvatsko

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Algebra University College

Specializovaný odborník v magisterském studijním programu v oblasti digitálního marketingu na University College Algebra je jasná odpověď na potřeby zaměstnavatelů (v Cho ... [+]

Specializovaný odborník v magisterském studijním programu v oblasti digitálního marketingu na University College Algebra je jasná odpověď na potřeby zaměstnavatelů (v Chorvatsku a Evropské unie) v oblasti digitálního marketingu a marketingu obecně. Během vývoje studijního programu, jehož hlavním východiskem pro každého kurzu spočívá v okamžité praktické použitelnosti znalostí a dovedností na dokončení studia, aby úvod k povolání a pracovním místě co možná nejkratší.

O Studijní program

Studijní program zahrnuje 21 kurzů a absolventské práce prováděné v rámci spolupráce mezi vedoucím práce a zaměstnavatele, kteří poskytují stáže pro naše studenty.... [-]

Chorvatsko Zagreb
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině