MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Digitální marketing Španělsko zde!

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Digitální marketingoví odborníci jsou odborníky v oblasti prosazování značky a produkty na sociální média, mobilní aplikace, textové zprávy, digitální rozhlas a televizi, a vznikající formy digitálních platformách. Budou také pracovat na vytvoření úspěšné kampaně a zprávy určené speciálně pro každý druh kanálu.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Digitální marketing v Španělsko. Získejte všechny informace o Digitální marketing a obraťte se na školu přímo zde.

24 Výsledky v Digitální marketing, Španělsko Filter

Magistr V Marketingové A Digitální Komunikační Strategie MMDI

Fundesem Business School
Kampus Denní studium Říjen 2019 Španělsko Alicante

Magistr v marketingové a digitální komunikační strategii (MMDI) je jedním z prvních mistrů této speciality, která byla ve Španělsku. Více než 600 studentů prošlo učebnami, které nyní zastávají pozice ve společnosti.

Master v digitálním marketingu

Harbour Space
Kampus Denní studium Přihlašování započato Španělsko Barcelona

Magisterský program v oblasti digitálního marketingu je určen k rozvoji nové generace předních marketingových specialistů - profesionálů v oblasti digitálních technologií, kteří mohou těžit z výbušného růstu on-line technologií pomocí nejmodernějších inovativních nástrojů v jejich každodenní práci.

Magistr v digitální marketing

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas
Kampus Online forma Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 1500 hodiny Říjen 2019 Španělsko Madrid + 2 více

Jeden z hlavních profilů, který společnosti v současnosti požadují, souvisí s digitálním prostředím. Z tohoto důvodu vás Master in Digital Marketing nejen připraví na vedení online strategických projektů, ale pomůže vám posílit váš životopis.

Dual Master program v mezinárodním marketingu v digitálním prostředí | Mezinárodní marketing

IQS – Universitat Ramon Llull
Kampus Denní studium 1 rok Říjen 2019 Španělsko Barcelona

Dual Master program v mezinárodním marketingu v digitálním prostředí / Mezinárodní marketing a řízení prodeje je jednoletý úředník na plný úvazek (tj. Oficiálně uznaný španělskou vládou), který působí v rámci Evropského prostoru vysokoškolského vzdělávání (EHEA).

Master v digitálním marketingu

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages
Kampus Online forma Denní studium 1 rok Říjen 2019 Španělsko Barcelona Valencia Madrid + 3 více

Tento intenzivní program odborné přípravy v jednom akademickém roce je určen pro profesionály v oblasti digitálního marketingu. Tento program bude pravděpodobně obzvláště přínosem pro studenty, kteří studují kurzy pohostinství, cestovního ruchu, reklamy, obchodu, sdělovacích prostředků, marketingu, komunikace, public relations a příbuzných předmětů, kde ocenění e-commerce, e-marketing, vyžaduje sociální média. Digitální marketing je profesionální oblast praxe, která vyžaduje silné slovní a písemné komunikační dovednosti, přesnost a pozornost k detailům, vynikající dovednosti v týmové práci a zároveň schopnost samostatné práce, schopnost provádět více projektů současně, tvůrčí schopnosti poskytovat inovativní myšlenky, schopnost pracovat pod tlakem a dodržovat lhůty, dobrou znalost sítí a analytických dovedností.

Master v digitálním marketingu

ESEI International Business School Barcelona
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 1 rok Přihlašování započato Španělsko Barcelona

Program ESEI Master v oblasti digitálního marketingu vám poskytne praktické dovednosti a znalosti potřebné pro začínající podniky a korporace po celém světě. Ideální pro tvůrčí profesionály orientované na výsledky, tato kvalifikace vás připraví na úspěch ve vysoce konkurenční oblasti on-line marketingu.

Master v online marketingu a elektronickém obchodu

EAE Business School
Kampus Denní studium 12 měsíce Říjen 2019 Španělsko Madrid

Master in Online Marketing a elektronický obchod je navržen tak, aby trénovat Marketing profesionálů, kteří vědí, jak začlenit nové kanály, média a jazyky do své obchodní strategie a vztah s klientem. Za tímto účelem budou řešeny různé techniky, nástroje a specifické kompetence digitálního prostředí, včetně analýzy výsledků, která zaručuje návratnost investic do těchto akcí. Na základě přístupu blížícího se plánování projektů budou pokryty všechny klíčové aspekty, které umožňují rozvoj úspěšných strategií komunikace, vztahů a digitálních prodejů.

Magistr Digitální Marketing a Sociální Média

Seeway - Barcelona
Kampus Kombinované 9 měsíce Říjen 2019 Španělsko Barcelona

Mistr v oblasti digitálního marketingu a sociálních médií je zaměřen na profesionály zodpovědné za řízení a zlepšování online přítomnosti vašich webových stránek, nabízí školení, které je plně orientováno na praktické aplikace v profesionálním prostředí a studium skutečných případů.

Master v digitálním marketingu

ESIC Business & Marketing School
Kampus Kombinované 12 měsíce Kontaktuj školu Španělsko Madrid Barcelona + 1 více

Master v digitálním marketingu je inovativní, akademicky zdravý, praxe-řízený, a digitální marketing zaměřený program, odrážející současné problémy na trhu. Hlavním cílem MDM je pomáhat studentům a pomáhat jim přechod na strategické řízení zejména v oblasti digitálního marketingu. Dokončením modulu MDM získají účastníci klíčové dovednosti a znalosti, aby mohli vyhodnotit, řídit a realizovat strategie digitálního marketingu a současně posílit jejich schopnost čelit a řešit složité problémy ve stále více globalizovaném / digitalizovaném marketingovém prostředí.

Master in Digital Marketing in Madrid

GBSB Global Business School
Kampus Denní studium 9 - 12 měsíce Přihlašování započato Španělsko Barcelona

Online Magistr v digitální marketing a e-commerce Tourist

Euroaula Barcelona
Online forma Kombinované 9 měsíce Říjen 2019 Španělsko Barcelona

Mistr v digitální marketing a e-commerce Tourist je program, který si klade za cíl přípravu odborníků, aby bylo možné vyrovnat se s konkurenčním prostředí a rostoucí globalizaci trhů, které poskytují nové technologie. Tato nová technologická prostředí charakterizované zvýšení konkurenceschopnosti, snížení životní cyklus produktů a otevření nových příležitostí.

On-line mistr v oblasti digitálního marketingu a elektronického obchodu

GBSB Global Business School - Online programs
Online forma Denní studium Kombinované 9 - 12 měsíce Přihlašování započato Španělsko Spain Online Barcelona Madrid + 3 více

Staňte se studentem magisterského studia v oblasti digitálního marketingu a elektronického obchodování na obchodní škole, kde je "Digitální" ve svém oboru. GBSB Global Business School je jediná vysoká škola ve Španělsku akreditovaná Microsoftem jako oficiální Microsoft School a lídrem v oblasti digitálního vzdělávání.

Magistr v digitální marketing

ID Digital School
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Madrid + 2 více

Tento inovativní Master v digitálním marketingu ID Digital School , který má tváří v tvář a smíšené modality, se koná v centrálním kampusu v Madridu, ve Španělsku.

Profesionální Magistr V Digitální Marketing

Instituto Internacional de Marketing - Digital Business School
Online forma Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 14 měsíce Září 2019 Španělsko Barcelona Madrid + 2 více

Postavte si online obchod od nuly a postarejte se o každý detail. Vygenerujte svůj projekt E-Commerce a aplikujte nástroje Digital Marketing, abyste kreativně motivovali vaše prodeje.

Magistr v digitálním marketingu a online strategii

Spain Business School
Online forma Kombinované 10 najděte si doktorské studium práv Říjen 2019 Španělsko Madrid

Zaměřeno na všechny profesionály, kteří potřebují začlenit do svých obchodních strategií nové kanály používané zákazníky: digitální. A samozřejmě všem podnikatelům, kteří potřebují znát výhody, které nabízí internet, buď proto, že se chystají zřídit elektronický obchod, nebo proto, že chtějí transformovat nebo přizpůsobit své tradiční podnikání digitální ...