Filter
Magisterské studium
Španělsko Seville Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Digitální marketing Seville

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Digitální marketing je způsob propagace firmy, výrobků a služeb v oblasti elektronických médií platformách. Často se jedná o sociální média, ale také zahrnuje mobilní aplikace, elektronické billboardy, digitální rozhlas a televizi, textových zpráv a další kanály.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Sevilla se nachází v provincii Sevilla, která je součástí autonomního společenství Andalusie. Město je metropolitní oblast s více než 1 milion obyvatel. To má 3 veřejné vysoké školy.

Digitální marketing Seville. Získejte všechny informace o mistra v Digitální marketing a obraťte se na školu v Seville přímo!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Digitální marketing, Seville

ESIC Business & Marketing School

Digitální technologie se všechno změnilo a je na čase, aby znovu získat kontrolu nad vaší značky vztah se svými zákazníky v digitálním prostředí. Objevit Master in Digita ... [+]

Stala globální digitální marketingovou profesionální strategie učení, techniky a postupy digitálního marketingu a on-line reklamy prostředí dnes

Digitální technologie se všechno změnilo a je na čase, aby znovu získat kontrolu nad vaší značky vztah se svými zákazníky v digitálním prostředí. Objevit Master in Digital Marketing příležitostí ICEMD nezastavitelnou revoluci, jeho cílené možnosti, obousměrná komunikace, výsledků měření, přístup na globální trh.

Šest úplných modulů, které vám pomohou zvládnout nejpokročilejší a efektivní disciplíny v oblasti marketingu, komunikace, reklamy a prodeje on-line, ruční digitální odborníci aktivní. Každý z digitálního marketingu v jednom mistra, po kterém budete mít všechny potřebné znalosti k digitálně zvýšit vaši firmu a dát nový směr pro vaši kariéru.... [-]

Španělsko Madrid
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
5 - 12 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině