Filter
Magisterské studium
Španělsko Pamplona Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Digitální marketing Pamplona

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Digitální marketingoví odborníci jsou odborníky v oblasti prosazování značky a produkty na sociální média, mobilní aplikace, textové zprávy, digitální rozhlas a televizi, a vznikající formy digitálních platformách. Budou také pracovat na vytvoření úspěšné kampaně a zprávy určené speciálně pro každý druh kanálu.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Pamplona Město se nachází v provincii Navarra, Španělsko. To hostí San femin festival. To má téměř 200 tisíc obyvatel. Pamplona má dvě univerzity to soukromá univerzita v Navaře a veřejná University of Navarra.

Digitální marketing Pamplona. Získejte všechny informace o mistra v Digitální marketing a obraťte se na školu v Pamplona přímo!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Digitální marketing, Pamplona

ESIC Business & Marketing School

Digitální technologie se všechno změnilo a je na čase, aby znovu získat kontrolu nad vaší značky vztah se svými zákazníky v digitálním prostředí. Objevit Master in Digita ... [+]

Stala globální digitální marketingovou profesionální strategie učení, techniky a postupy digitálního marketingu a on-line reklamy prostředí dnes

Digitální technologie se všechno změnilo a je na čase, aby znovu získat kontrolu nad vaší značky vztah se svými zákazníky v digitálním prostředí. Objevit Master in Digital Marketing příležitostí ICEMD nezastavitelnou revoluci, jeho cílené možnosti, obousměrná komunikace, výsledků měření, přístup na globální trh.

Šest úplných modulů, které vám pomohou zvládnout nejpokročilejší a efektivní disciplíny v oblasti marketingu, komunikace, reklamy a prodeje on-line, ruční digitální odborníci aktivní. Každý z digitálního marketingu v jednom mistra, po kterém budete mít všechny potřebné znalosti k digitálně zvýšit vaši firmu a dát nový směr pro vaši kariéru.... [-]

Španělsko Madrid Barcelona Valencia Seville A Coruña Pamplona  + 3 Více
Kontaktuj školu
španělština
Denní studium
Kombinované
5 - 12 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině