MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Digitální marketing Řecko zde!

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Digitální marketing je způsob propagace firmy, výrobků a služeb v oblasti elektronických médií platformách. Často se jedná o sociální média, ale také zahrnuje mobilní aplikace, elektronické billboardy, digitální rozhlas a televizi, textových zpráv a další kanály.

Řecko vyvinula svůj vzdělávací systém vysokoškolského vzdělávání v horní části. Více než 40% všech Řeků žije v Aténách, a tam je také, kde se nejlepší příležitost, aby usilovaly o vyšší úroveň vzdělávání. Hraničí s Albánií, Makedonií, Bulharskem a Tureckem, Řecko je turistickou perlou s jedním z pláží na světě 's fantastickými.

Digitální marketing v Řecko. Získejte všechny informace o Digitální marketing a obraťte se na školu přímo zde.

2 Výsledky v Digitální marketing, Řecko Filter

MSc v oboru elektronického obchodu a digitálního marketingu

International Hellenic University (IHU)
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
14&nbsp;-&nbsp;26 měsíce
Angličtina
Kampus

Podnikatelské dovednosti, v kombinaci s hlubokou technických znalostí, může vést k vytváření inovativních myšlenek v globálním konkurenčním prostředí pro elektronické podnikán ...

Čtěte více

MSc řízení digitálního marketingu

University of Strathclyde Business School
MSc
<
Denní studium
<
12 měsíce
Angličtina
Kampus

Strathclyde je MSc v řízení digitálního marketingu (DMM) byl vyvinut ve spolupráci s průmyslem v reakci na rostoucí potřebu absolventů s digitálními marketingovými dovednostmi ...

Čtěte více