MASTERSTUDIES

Dálkové magisterské studium Design v Spojené státy americké - Státní vysoká škola - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Design v Spojené státy americké - Státní vysoká škola

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Design je speciální disciplína s obrovskou škálou aplikací. Konstrukci objekt nebo proces je klíčem k uspokojování potřeb klientů. Unikátní myšlení, výzkum, analýza a řešení problémů kombinovat pro výrobu produktů v korporátní, školství, státní správy a prostředí ne-pro-ziskové.

 

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

University Park je vnitřní předměstí Dallasu, Texas. Město je především univerzitní město známé pro své náboženské, obchodní a technické programy vzdělávání.

Dálkové magisterské studium Design v Spojené státy americké - Státní vysoká škola - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Design v Spojené státy americké - Státní vysoká škola Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Státní vysoká škola zde!

1 Výsledky v Design, Státní vysoká škola, Dálkové Filter

Master of Professional Studies in Geodesign

The Pennsylvania State University Penn State
Magistr
Zář 2021
Angličtina
Online forma

Tento online program geodesignu je navržen tak, aby poskytoval maximální flexibilitu při přípravě studentů na řešení složitých problémů s designem prostředí. Strukturujte své ...

Čtěte více