MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Design v Spojené království - Cardiff - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Design v Spojené království - Cardiff

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Kvalifikovaní profesionální designéři jsou potřebné v mnoha organizacích nástrojů zakázkových řešení společných problémů. Vzhledem k tomu, design pole zahrnuje širokou škálu prostředí a aplikací, specialisté jsou potřebné v malé firmy, velké korporace, vzdělávání, neziskové organizace a vlády.

 

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Wales je jedním ze čtyř hlavních částí Spojeného království. Velština se vyvinul z keltské a je velmi odlišný od angličtiny. To 's jedním ze dvou oficiálních jazyků ve Walesu. K dispozici je celkem 10 škol s přibližně 150 000 studentů.

Kombinované studium magisterské studium Design v Spojené království - Cardiff - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Design v Spojené království - Cardiff Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Cardiff zde!

3 Výsledky v Design, Cardiff Filter

Design MSc / PgD / PgC

Cardiff Metropolitan University
MSc
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Tento jednoroční výukový kurz je zaměřen především na absolventy designu, kteří chtějí zvýšit své dovednosti a znalosti o nejmodernější praxi designu produktů. ...

Čtěte více

MRes / PgC Umění a design

Cardiff Metropolitan University
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

MRes (A

Čtěte více

MA / PgD / PgC Art

Cardiff Metropolitan University
MA
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Program MA umění a design se bude zabývat studenty, kteří chtějí rozvíjet své akademické a výzkumné znalosti z praktických disciplín a širších akademických oborů výtvarného um ...

Čtěte více