MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Design služeb v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Design služeb v Severní Amerika

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Mistr v programu Service Design podporuje studenty z řady různých provedeních, zdravotnictví, obchodu, vzdělávání a dalších oblastech s cílem definovat, objevovat a rozvíjet své schopnosti, aby se postavili, aby dopad na světě. Studenti používat nové nástroje a metody k prozkoumání nových významů, ve kterých mohou jejich dovednosti použít.

Spojené státy americké se nachází na kontinentu Severní Ameriky. Je to třetí největší zemí podle velikosti na světě. To má poměrně krátkou historii ve srovnání s ostatními národy světa, je jedním z největších světových 'největších ekonomik, a má jeden z největších světových ' s populací nejrozmanitější.

Kombinované studium magisterské studium Design služeb v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Design služeb v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

2 Výsledky v Design služeb, Severní Amerika Filter

Mistr designu v designu pro zdraví

OCAD University
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Angličtina
Kampus

Reakce na složitost zdravotní péče prostřednictvím komplexního, akademicky bohatého koncepčního přístupu. Umožnit návrhářům vytvářet etická a udržitelná řešení naléhavých prob ...

Čtěte více

Správa služeb MicroMaster: návrh úspěšných zkušeností (Národní univerzita v Córdobě)

edX
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
15&nbsp;-&nbsp;18 týdny
španělština
Online forma

Naučte se koncepty, nástroje, modely a zaškolte své dovednosti, abyste mohli rozvíjet úspěšné servisní služby zaměřené na zákazníky.

Čtěte více