MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Design služeb v Kanada - Toronto - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Design služeb v Kanada - Toronto

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Mistr v Service Design zkoumá, jak design může transformovat zkušenosti a hodnotu služeb, což je nutilo uživatele, stejně jako atraktivní a výhodné pro organizace, které poskytují jim. Program připravuje studenty na velmi nejnovějších nástrojů a technik návrhu služby, a prostřednictvím výzkumných činností vyvíjí objevují nové modely pro inovace služeb.

Kanaďané kladou velký důraz na učení, a vyvinuli prvotřídní vzdělávací systém s vysokými standardy. Nejenže Kanada poskytovat bezpečné, čisté životní prostředí, ale to bylo souhlasně zařazen jako jeden z nejlepších světových míst pro život z hlediska kvality života OSN.

Vysokoškolské vzdělání v tomto městě patří odborné přípravy a pomaturitní vzdělání regulováno různými orgány a příslušnými vysokými školami. Tato oblast je tak přátelský a studentů z celého světa, jsou vítáni studovat ve svých různých škol a univerzit.

Kombinované studium magisterské studium Design služeb v Kanada - Toronto - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Design služeb v Kanada - Toronto Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada - Toronto zde!

1 Výsledky v Design služeb, Toronto Filter

Mistr designu v designu pro zdraví

OCAD University
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Angličtina
Kampus

Reakce na složitost zdravotní péče prostřednictvím komplexního, akademicky bohatého koncepčního přístupu. Umožnit návrhářům vytvářet etická a udržitelná řešení naléhavých prob ...

Čtěte více