MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Design služeb v Španělsko - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Design služeb v Španělsko

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Design Service je teorie a praxe tvorby organizace 's služby účinnější, efektivnější a konkurenceschopnější. To zahrnuje principy z oblastí, jako jsou psychologie, logistika, komunikace, informatiky a sociologie.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Kombinované magisterské studium Design služeb v Španělsko - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Design služeb v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Design služeb, Španělsko Filter

Master in Service Design

IED – Istituto Europeo di Design Barcelona
Manažerské kurzy
18 Led 2021
<
Kombinované
<
6 měsíce
14 Pro 2020
Angličtina
Kampus

Master in Service Design umožňuje budoucím návrhářům služeb dozvědět se o různých koncepčních perspektivách při navrhování služby. Je to příležitost pro studenty získat teoret ...

Čtěte více