MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Design management v Spojené státy americké - Evanston - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Design management v Spojené státy americké - Evanston

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Evanston je město se nachází ve státě Illinois. To je známé pro jeho úsilí vlády s ohledem na udržitelnost. Starosta města a obyvatelé byli známí k účasti v programech zaměřených na snížení městským uhlíkové stopy.

Kombinované studium magisterské studium Design management v Spojené státy americké - Evanston - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Design management v Spojené státy americké - Evanston Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Evanston zde!

1 Výsledky v Design management, Evanston Filter

Master of Product Design a řízení vývoje

Northwestern University Master of Product Design and Development Management
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
9&nbsp;-&nbsp;24 měsíce
Angličtina
Kampus

Master of Design produktu

Čtěte více