MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Design management v Portugalsko - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Design management v Portugalsko

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Kombinované magisterské studium Design management v Portugalsko - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Design management v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Design management, Portugalsko Filter

Magisterský titul v oboru řízení designu

IADE
Manažerské kurzy
<
Kombinované
<
2 roky
Portugalština
Kampus

Po zpracování / Six-4

Čtěte více

Magisterský titul v oboru řízení designu

IPAM
Manažerské kurzy
<
Kombinované
<
4 semestry
Portugalština
Kampus

Mistr v návrhovém řízení zahrnuje všechny strategické a operativní postup v rámci obchodní organizace s cílem připravovat nabídky šité na míru potřebám zákazníků. ...

Čtěte více