MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Design management v Portugalsko - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Design management v Portugalsko

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Kombinované studium magisterské studium Design management v Portugalsko - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Design management v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Design management, Portugalsko Filter

Mistr v řízení designu

IADE
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Portugalština
Kampus

Master in Design Management zahrnuje celý strategický a provozní proces v rámci obchodní organizace jako způsob vytváření produktů, značek a služeb, které se stále více přizpů ...

Čtěte více