MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Design interiéru v Portugalsko - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Design interiéru v Portugalsko

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Silný tvůrčí vizi a schopnost přinášet nápady k životu jsou charakteristickými znaky z oblasti interiérového designu. Student návrháři mají za úkol vytvářet vizuální stimulaci a funkční prostory v komerční nebo bytové nastavení, které dodržují s průmyslovými standardy a vládními nařízeními.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Kombinované magisterské studium Design interiéru v Portugalsko - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Design interiéru v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Design interiéru, Portugalsko Filter

Magisterský titul v oboru designu výrobku a prostoru

IADE
Manažerské kurzy
<
Kombinované
<
2 roky
Portugalština
Kampus

V celé magisterské studium, studentům rozvíjet technické dovednosti prostřednictvím využití technologií, jako je CAD / CAM (AutoCAD, Solidworks) a Tri-dimenzionální zobrazení ...

Čtěte více