MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Design interiéru v Portugalsko - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Design interiéru v Portugalsko

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Silný tvůrčí vizi a schopnost přinášet nápady k životu jsou charakteristickými znaky z oblasti interiérového designu. Student návrháři mají za úkol vytvářet vizuální stimulaci a funkční prostory v komerční nebo bytové nastavení, které dodržují s průmyslovými standardy a vládními nařízeními.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Kombinované studium magisterské studium Design interiéru v Portugalsko - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Design interiéru v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Design interiéru, Portugalsko Filter

Mistr v designu produktu a prostoru

IADE
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Portugalština
Kampus

Master in Product and Space Design je věnován výzkumu v oblasti designu produktů a prostoru. Při vytváření projektů produktů a prostoru je nezbytný iterační proces návrhu. ...

Čtěte více