MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Design interiéru v Austrálie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Design interiéru v Austrálie

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Interiérový design spojuje vizuální umělecký design s praktickým využitím k vytvoření atraktivní a funkční vnitřní prostor. Pole může využívat design a architektonické know-how spolu s komunikačními dovednostmi k řešení individuálních potřeb. Návrháři interiérů lze nalézt v obou domácích i podnikových kapacit.

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Kombinované magisterské studium Design interiéru v Austrálie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Design interiéru v Austrálie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Design interiéru, Austrálie Filter

Master of Design (Interiérová architektura)

University of South Australia
Manažerské kurzy
Úno 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Kampus

Studiem Master of Design (Interiérová architektura) budete rozvíjet pokročilé a komplexní pochopení principů a postupů navrhování a udržování vnitřního prostředí, které je šet ...

Čtěte více