MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Datová věda v Spojené státy americké - Houston - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Datová věda v Spojené státy americké - Houston

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Uvedena jako největší město ve státě Texas a čtvrté největší celostátní počtu obyvatel, je město Houston proslulý masivní a jedinečné panorama, která ji definuje. Kromě toho, že více než 2 miliony lidí bydlí zde, město má čtyři státní univerzity v rámci svých hranic. To nezahrnuje větší počet soukromých vysokých vzdělávacích institucí.

Kombinované studium magisterské studium Datová věda v Spojené státy americké - Houston - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Datová věda v Spojené státy americké - Houston Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Houston zde!

1 Výsledky v Datová věda, Houston Filter

Mistr Aplikovaná Chemická Věda

Rice University | Wiess School of Natural Sciences
Magistr
Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Program Aplikované chemické vědy připraví studenty s chemickým zázemím na zaměstnání v chemickém průmyslu, energetickém průmyslu, zdravotnictví nebo farmacii nebo ve vládních ...

Čtěte více