MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Datová věda v Spojené státy americké - Hoboken - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Datová věda v Spojené státy americké - Hoboken

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované studium magisterské studium Datová věda v Spojené státy americké - Hoboken - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Datová věda v Spojené státy americké - Hoboken Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Hoboken zde!

1 Výsledky v Datová věda, Hoboken Filter

Mistr ve vědě o datech

Stevens Institute of Technology - Graduate Studies
Magistr
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Naučte se teoretickým znalostem a praktickým dovednostem potřebným pro analýzu velkých dat pro funkční aplikace v podnikání a technologiích.

Čtěte více